عنوان فارسی مقاله:

جعبه سیاه برای دستگاه های الکتریکی

عنوان انگلیسی مقاله:

BLACK BOX FOR ELECTRICAL MACHINESبرای دانلود رایگان مقاله انگلیسی جعبه سیاه برای دستگاه های الکتریکی و خرید ترجمه فارسی آن با فرمت ورد اینجا کلیک نمایید

 نمونه متن ترجمه
خلاصه
این مقاله سیستم نظارتی مخصوصی، به نام جعبه سیاه را برای دستگاه های الکتریکی (جعبه سیاه دستگاه های الکتریکی، EMBB) تشریح و توصیف می کند.
آنالیز دقیق درباره مشکلات شرایطی و موقعیت های کاری مضر که در تمامی ماشین های الکترکی رخ می دهد ایجاد می شود. بر اساس این داده ها و اطلاعات و در اندازه گیری و کنترل پارامترهای مختلفی همچون ولتاژ، جریان، دما، ارتعادش، جعبه سیاه شرایط کاری مضر زیر را شناسایی و ثبت می کند: عملیات ناهمگام، سنکرون سازی نادرست، عدم تقارن قابل توجه، عملیات دو فازه (دو مرحله ای)، اتمام اجرا (سرعت بیش از حد)، اضافه بار، حرارت بیش از حد استاتور و/یا سیم پیچ استاتور، ارتعاشات بیش از حد housing ژنراتور. علاوه بر این شرایط کاری مضر، سیستم EMBB تعدادی از استارت های ماشین را ثبت می کند، که نشان دهنده ی اطلاعات مهم و حیاتی است که بطور قابل توجهی بر طول عمر دستگاه (یا ماشین) اثرگذار است. سیستم EMBB به عنوان ترکیبی از حسگرهای اندازه گیری، واحد پردازش قابل برنامه ریزی مرتبط با ماژول های اندازه گیری و برنامه کاربردی که واحد پردازش را مدیریت می کند استنباط و درک می شود.